China, kapitale Imari Chine de Commande wapenschotel, vroeg 18e eeuw,
met decor van familiewapen en tekst 'PAMEN'. de rand met cartouches waarin boeddhistische kylins. Het wapen mogelijk van familie van Overveldt (scherf gerestaureerd)
Voor vergelijkbaar paar zie Christie's New York, lot 15, jan 2018
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000