Catalogusnummer: 2785
China, grote Imari schotel, Qianlong, vroeg 18e eeuw,

met decor van granaatappels, de rand met zestien lotusbladvormige cartouches. Gemerkt met paddenstoel (restauratie)

diam. 42 cm.

restored

Taxatie: € 250 - € 450
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200