China, grote Imari schotel, Qianlong, vroeg 18e eeuw,
met decor van granaatappels, de rand met zestien lotusbladvormige cartouches. Gemerkt met paddenstoel (restauratie)
Taxatie: € 250 - € 450
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200