10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, lakwerk Inro, Meiji Periode,
met in reliëf voorstelling natuurlandschap met bergen. Met vergulding en gesigneerd op onderzijde, Shokosai.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750