10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3180
Japan, lakwerk Inro, Meiji Periode,

met in reliëf voorstelling natuurlandschap met bergen. Met vergulding en gesigneerd op onderzijde, Shokosai.

l. 9 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750