10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3182
Japan, twee tsuba's, Edo Periode,

een ajour met geometrisch patroon, gesigneerd Efiyu Akao Yoshitsugu, uit Edo. De ander met reliëf afbeelding van draak tussen de wolken, gesigneerd Koshi-Zo.

l. 7,5 and 8 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

2

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300