10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3188
Japan, drie tsuba's, Edo periode,

een ajour in vorm van bloem, een ajour in vorm van web met twee paarden en een tsuba met vergulding in bloem en bladmotieven.

l. 8,6 / 6,7 en 7,1 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

3

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420