10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, verguld houten sculptuur van Boeddha Amida Nyorai, ca. 1900,
gezeten op hoge troon met mandorla. (kleine beschadigingen lakwerk)
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200