10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Asian artifacts (Japan)
Japan, verguld lakwerk houten Boeddha, ca. 1900,
met mandorla en in een reiskist, zushi, waarop tekst in rood.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260