13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2325-2457 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2206
Duitsland, palmhouten primitief gestoken snuifdoos met religieuze voorstelling, 18e eeuw.

Hierbij een geperst houten snuifdozen met militaire voorstelling 'En avant Camarades' en één andere.

b. 9 cm, h. 7 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380