13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2325-2457 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Duitsland, palmhouten primitief gestoken snuifdoos met religieuze voorstelling, 18e eeuw.
Hierbij een geperst houten snuifdozen met militaire voorstelling 'En avant Camarades' en één andere.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380