13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2200-2225 - Rook parafernalia
Langwerpige ivoren snuifdoos, ca. 1700,
met gestoken relief van 'de keuze van Heracles', met zilveren/metalen montering
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300