13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2200-2225 - Rook parafernalia
Catalogusnummer: 2204
Ovale ivoren snuifdoos, ca. 1700,

met gestoken relief van 'De keuze van Heracles', de zijde met gestoken vlechtmotief. Met zilveren/metalen montering

6,5 9 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200