13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2200-2225 - Rook parafernalia
Ovale ivoren snuifdoos, ca. 1700,
met gestoken relief van 'De keuze van Heracles', de zijde met gestoken vlechtmotief. Met zilveren/metalen montering
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200