China, paar Sancai porseleinen vormstukken, Qing dynastie, 19e eeuw
Kylin, met jong en met bal, op kantige voet
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280