China, twee blauw-wit porseleinen theepotten en deksels, 19e eeuw
beide gedecoreerd met bloemenpatronen (chipjes, haarlijn)
China, two blue and white teapots and covers, 19th century, both decorated with floral patterns (chips, hairline)
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200