11e zitting - Vrijdag 19 juni 10.00 uur: 2775-2989 - Chinese and Japanese porcelain
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,
gedecoreerd met bloemen, gemerkt (een met haarlijn)
China, pair of blue and white porcelain dishes, Kangxi, decorated with flowers, marked (one with hairline)
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500