11e zitting - Vrijdag 19 juni 10.00 uur: 2775-2989 - Chinese and Japanese porcelain
Catalogue number: 2802
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,

gedecoreerd met bloemen, gemerkt (een met haarlijn)

diam. 26 cm

China, pair of blue and white porcelain dishes, Kangxi, decorated with flowers, marked (one with hairline)

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500

Hammer price: € 500