1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99843792
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4842
update-catalogue
Onbekende kunstenaar

Portret van een oudere man. Hierbij doek, gesigneerd r.o., portret oudere man.

tweemaal doek

50 x 40 cm.

[2]

Taxatie: € 80 - 150
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden