15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Een collectie natuurstenen en glazen cameeën, w.b. 19e eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900