15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1095
Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.
h. 29 cm.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Hamerprijs:
€ 260