13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2200-2225 - Rook parafernalia
Duitsland, langwerpige ivoren snuifdoos, ca. 1700,
met gestoken relief van Jason en het gulden vlies
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400