13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2200-2225 - Rook parafernalia
Catalogusnummer: 2200
Duitsland, langwerpige ivoren snuifdoos, ca. 1700,

met gestoken relief van Jason en het gulden vlies

5,5 x 7,5 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400