13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2325-2457 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2201
Duitsland, ovale snuifdoos, ca. 1700,

met relief gestoken voorstelling van Jason en het gulden vlies, met zilveren montering

7 x 8,5 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400