13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2325-2457 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Duitsland, ovale snuifdoos, ca. 1700,
met relief gestoken voorstelling van Jason en het gulden vlies, met zilveren montering
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400