13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2200-2225 - Rook parafernalia
Mogelijk Scandinavie, ovale ivoren snuifdoos, ca. 1700,
met gestoken relief van aan rots geketende vrouw en ridder vechtend met een draak. Met zilveren montering
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850