13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2200-2225 - Rook parafernalia
Catalogusnummer: 2202
Mogelijk Scandinavie, ovale ivoren snuifdoos, ca. 1700,

met gestoken relief van aan rots geketende vrouw en ridder vechtend met een draak. Met zilveren montering

8 x 10,5 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850