12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, twee verguld bronzen een een stenen stempelzegel, o.a. Jin Dynastie en later
twee verguld bronzen zegels bekroond met mythologische dierfiguren en een pyramide vormige bewerkt benen zegel met draken in reliëf. Herkomst Collectie Cserno Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200