12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3097B
China, twee verguld bronzen een een stenen stempelzegel, o.a. Jin Dynastie en later

twee verguld bronzen zegels bekroond met mythologische dierfiguren en een pyramide vormige bewerkt benen zegel met draken in reliëf. Herkomst Collectie Cserno Amsterdam

h. 2,7/2,2 en 2 cm.

3

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200