12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, vijf antieke vuurvergulde bronzen sculpturen, waarschijnlijk enkele Tang Dynastie.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400