15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, diverse ivoren en benen zegels, 19e en vroeg 20e eeuw
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900