7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hendrik Valkenburg (1826-1896)
paneel, gesign. met initialen r.o., 26 x 32 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280