10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2500-2599 - European porcelain, ceramics and glass
Delft, De Klaauw, blauw-witte aardewerken kan in 18e eeuwse stijl,
met Chinoiserie decor van figuren en bloemenranken (glazuurbeschadigingen en chips aan rand)
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260