Catalogusnummer: 2504
Delft, De Grieksche A, een paar dore aardewerk vaasjes, eerste kwart 18e eeuw,

elk gemerkt voor Pieter Kocx, beschilderd met vogels in een bloementuin (chips en frits)

h. 19 cm

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400

Hamerprijs: € 2.400