Catalogusnummer: 2503
Delft, kapitaal vijfdelig kaststel, laat 19e eeuw,

geribd model, met Chinoiserie decor van pagodes en bloemen bij hekwerk in vakkan. Gemerkt De Porceleijne Bijl (één dekselvaas met randschilfers)

h. 41 en 59 cm.

[5]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800