1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972984
Catalogusnummer: 4833
Gesigneerd J. Bosboom

Kerkinterieur met figuren

inkt en aquarel, 30 x 21 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €