1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973094
Catalogusnummer: 4804
Wouterus Verschuur (1812-1874)

Staand paard

inkt en aquarel, gesign. l.o., 16 x 21,3 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €