Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943)
Eenden, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
aquarel, gesign., 22 x 30 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60