Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)
Landschap met hooiberg bij Oosterbeek
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220