2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 528
Diverse thee-, koffie- en suikerlepels, 19e en 20e eeuw,

verschillende incomplete sets en enkele lepels, voornamelijk 2e gehalte, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

594 gr.

zkj

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160