Diverse thee-, koffie- en suikerlepels, 19e en 20e eeuw,
verschillende incomplete sets en enkele lepels, voornamelijk 2e gehalte, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160