7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4549
update-catalogue
Claas Hendrik Meiners (1819-1894)

Landschap met twee meisjes op een pad bij bomen

paneel, gesign. l.o., 30 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500

outbid-warning
Overboden