7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Claas Hendrik Meiners (1819-1894)
Landschap met twee meisjes op een pad bij bomen
paneel, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500
Overboden