10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2650S
Zwart keramiek torenvormige dekselvaas
met wit glazuur. Gemerkt met initiaal op het deksel
h. 47 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50