10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuur
Meisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering '73
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240