12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3011
China, elf Cantonese geëmailleerde vierkante wijnkommetjes, 19e eeuw,

negen gedecoreerd met Shou-symbolen en antiquiteiten, twee met figuren in een landschap (twee gerestaureerd, haarlijnen)

h. 3,5 cm

[11]

China, eleven Canton enamel square wine cups, 19th century, nine decorated with Shou-symbols and antiquities, two with figures in a landscape (two restored, hairlines)

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700