12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, elf Cantonese geëmailleerde vierkante wijnkommetjes, 19e eeuw,
negen gedecoreerd met Shou-symbolen en antiquiteiten, twee met figuren in een landschap (twee gerestaureerd, haarlijnen)
China, eleven Canton enamel square wine cups, 19th century, nine decorated with Shou-symbols and antiquities, two with figures in a landscape (two restored, hairlines)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700