12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3009
China, twee Cantonese famille rose geëmailleerde schoteltjes en een snuifflesje voor de Europese markt, 19e/20e eeuw,

elk gedecoreerd met Europese figuren (kleine beschadigingen en restauraties)

w. 9,4 cm

China, two Canton famille rose enamel saucers and a snuff bottle for the European market, 19th/20th century, decorated with European figures (small damages and restorations)

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525