10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2613
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,

met decor 'Iris'

h. 24,3 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180