10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2613
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,
met decor 'Iris'
h. 24,3 cm
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180