10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2614
Arnhemsche Fayencefabriek, polychroom gedecoreerde aardewerken vaas, ca. 1915,

modelnummer 614, met decor 'Tristan', handvat gerestaureerd, daarbij een miniatuurvaasje met decor 'Gouda', een vaas, Schoonhoven, decor 'Corel', en een vaas, Potterij Rembrandt, decor 'Margaretha'

h. 9 - 31 cm

[4]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140