Catalogusnummer: 4861
Willem Gerard Hofker (1902-1981)

Ni Asoeg in Ardja

ets, gesign. in de plaat, 25 x 23 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220