5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
houtsnede, gesign. r.o., 1930, 18 x 13,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Overboden