Catalogusnummer: 4858B
Hermanus Johannes van der Weele (1852-1930)

Stilleven. Hierbij een aquarel en twee tekeningen door de kunstenaar. Herkomst: nalatenschap H.J. van der Weele.

doek en drie tekeningen, allen ongesign.

[4]

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90