Hermanus Johannes van der Weele (1852-1930)
Stilleven. Hierbij een aquarel en twee tekeningen door de kunstenaar. Herkomst: nalatenschap H.J. van der Weele.
doek en drie tekeningen, allen ongesign.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90