4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 644
Oostenrijk, snuifdoosje, vroeg 19e eeuw,

langwerpig met aan tweezijden gegraveerde voorstelling met gezicht op stad Wenen? met kerktorens en monument en dorpsaanzicht, vergulde binnenkant, Mt. MS,

2 x 7 x 4,5 cm, 88 gr.

Taxatie: € 90 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90