5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Gemonogrammeerd AV
Molens in een winters landschap bij Amsterdam
houtskool en wit krijt, 27 x 37,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Overboden