1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974111_2
Catalogusnummer: 4847
Gemonogrammeerd AV

Molens in een winters landschap bij Amsterdam

houtskool en wit krijt, 27 x 37,5 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €