10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2300-2402 - European sculputre and Works of Art
Catalogue number: 2384
Paar verguld bronzen sculpturen, 19e eeuw;

Jagers met harnas, elk met jachtbuit in de hand. Op ronde roodmarmeren voet

h. 27 cm.

Estimate: € 300 - € 400
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320

Hammer price: € 320