10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2300-2402 - European sculputre and Works of Art
Paar verguld bronzen sculpturen, 19e eeuw;
Jagers met harnas, elk met jachtbuit in de hand. Op ronde roodmarmeren voet
Estimate: € 300 - € 400
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320