10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2300-2402 - European sculputre and Works of Art
Vuursteen jachtgeweer, gesigneerd op de slotplaat Penterman Leeuwarden, ca. 1720. Lengte 132 cm.
ijzeren trekkerbeugel en vuurstaal (waarschijnlijk stukje vanaf gebroken). De loop is versierd met ingelegd zilver in florale patronen. Beslagplaat gegraveerd met jachtscène met twee honden en twee herten. Met laadstok.
Flintlock gun, attributed to Barend Penterman, ca. 1720. Engraved 'Penterman Leeuwarden'. Measures 132 cm.
Estimate: € 1,000 - € 2,000
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500