12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, drie bronzen dierenfiguren, 19e eeuw,
bestaande uit een penselenhouder in de vorm van een kreeft, een fazant en een paard (zeer kleine beschadigingen)
China, three bronze animal figures, 19th century, comprising a brush holder shaped as a lobster, a pheasant and a horse (minute damages)
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100