12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, bronzen wijnkan in de vorm van een aap met perzik, 17e/18e eeuw,
de aap zittend met zijn poot om een perzik, met tuit in de vorm van bamboe, gemerkt 'Sheng he zhizao' (gemaakt door Sheng He)
China, bronze wine-jug shaped as a monkey and peach, 17th/18th century, the monkey shown seated with his pas around a peach, the spout in the shape of bamboo, marked 'Sheng he zhizoa' (made by SHeng He)
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400