12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 2990
China, bronzen wijnkan in de vorm van een aap met perzik, 17e/18e eeuw,

de aap zittend met zijn poot om een perzik, met tuit in de vorm van bamboe, gemerkt 'Sheng he zhizao' (gemaakt door Sheng He)

h. 13 cm

China, bronze wine-jug shaped as a monkey and peach, 17th/18th century, the monkey shown seated with his pas around a peach, the spout in the shape of bamboo, marked 'Sheng he zhizoa' (made by SHeng He)

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400