1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974266
Catalogusnummer: 4828
Hendrik van Ingen (1833-1898)

Koe bij een meertje aan een bosrand

board, gesign. r.o., 25 x 35 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €