Catalogusnummer: 2538
Zeventien aardewerk tegels, 17-20e eeuw
(enkele beschadigd)
[ds]
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240