Catalogusnummer: 2538
Zeventien aardewerk tegels, 17-20e eeuw

(enkele beschadigd)

[ds]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240