Catalogusnummer: 2398
Italië, paar verguld houten kandelaars als lampenvoet, 18e eeuw,
met plissé kappen
h. 68 cm.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220