Catalogusnummer: 2398
Italië, paar verguld houten kandelaars als lampenvoet, 18e eeuw,

met plissé kappen

h. 68 cm.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220